gototopgototop
Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi;

Bu metin, www.samandagrehberim.com sitesinin kullanım şartlarını içerir.

1-Şartların Kabulü : samandagrehberim.com sitesine girmekle samandagrehberim.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2-Fiyatlar: samandagrehberim.com'da ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

3-samandagrehberim.com sadece bir buluşma noktasıdır : Sitemiz, firmalar için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir.

4-Bilgileriniz; kayıt sırasında samandagrehberim.com'a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. samandagrehberim.com'a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde samandagrehberim.com bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. samandagrehberim.com'a bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.

4.1-Kayıt Şartları: samandagrehberim.com'a kaydolmanız halinde a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, b)üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. samandagrehberim.com, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.
4.2-Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında sizdne bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız istenmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca a)Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda samandagrehberim.com'u uyarmak, b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden samandagrehberim.com sorumlu değildir.
4.3-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : samandagrehberim.com'daki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin, a)Sahte, çalıntı olmaması, b)Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi c)Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.) d)Pornografi veya çıplaklık içermemesi e)Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve f)Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

5-Bize Verdiğiniz Haklar : Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.
6-Gizlilik : samandagrehberim.com, 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.
7-Sistemin İşleyişi : samandagrehberim.com sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.
8-Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : samandagrehberim.com, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.
Kullanım Sözleşmesi
Okunma Sayısı: 5575
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum Yaz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
Kısalt | Uzat

busy